Harley-Davidson EuroFestival 2010

Harley-Davidson EuroFestival 2010, Port Grimaund

6. 5. 2010 - 9. 5. 2010|St. Tropez, Francie
www.hogeuropegallery.com

4. Harley-Davidson Euro Festival ®

Port Grimaud, Golfe de St Tropez, 6-9 května 2010

Ubytování:

Táboření

http://www.riviera-villages.com/
Maison du Turistika Carrefour de la FOUX

http://www.golfe-saint-tropez-reservation.com/fr/hotel/index-grimaud.php
Chcete-li pre-registrovat, e-mail customerservices@hog-europe.com

NOVINKA pro rok 2010

Zábava na slunci!

V roce 2010 Harley-Davidson ® Euro Festival se vyplatí jezdit! Opět, s bydlištěm v krásném Port Grimaud, hned za rohem od elegantní ulice a přístav na ikonu, která je Golfe de St Tropez, bude tato událost konat 6-9 května 2010. Atmosféra slibuje být elektrický, s hudbou na pláži, dobré jídlo, DJs houpací až do časných ranních hodin a barů, aby povzbudit každého z nás chuť k jídlu.

A je tu spousta nových oblastí zájmu pro rok 2010, včetně nové zábavy Line-up s více kapelami, ve více místech. Kromě hlavní stage na pláži (s pásem od 9pm-12.30am), bude nová fáze, ‚Plage De Rock‘ – s živou zábavu na celý den – a nový noční klub, Canopy, naproti Slunce Restaurace , která bude otevřena 6pm-3 ráno. K dispozici bude také nový Harley bar – ‚Vlastní Ikona‘ Bar na pláži a sousedí s prodejci oblasti.

Tato akce bude také hostit nový obchodník nákupní oblast s potravinami a barů, více tyčí se zábavou, včetně Slunce a Café del Mer, Harley-Davidson obchodníků, Roadhouse sběru a událost zboží.

Pro ty, kteří chtějí mít volné demo jízdy, budeme mít dva kamiony s flotil posledních kol jsou k dispozici. Samozřejmě, že událost přehlídka je nesmíte nechat ujít! Někdy-rostoucí custombiků v hezké obci Grimaud doplňuje program.

Ceny: Pre-registrace H.O.G. Členské € 40, Pre-registrace host € 60, Gate letenky HOG Členské € 50, Gate letenky host € 70, celodenní vstupenka HOG Členské € 20, celodenní vstupenka host € 25.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout