Za Rudou do Poděbrad

Za Rudou do Poděbrad
akce našeho klubu

6. 4. 2013 - 7. 4. 2013|Česká republika

13:00 – 14:00 Sraz
14:30 Vzpomínka na hřbitově

Další klubový program a ubytování na noc ze soboty na neděli zajišťuje „Diesel“, tel.: 606 960 064

Reportáž z akce

Je první dubnová sobota a to je den, kdy se koná každý rok jízda Praha – Poděbrady. My, tedy H-DC Moravia jsme tu sobotu pojali po svém a udělali jsme si jízdu nazvanou “ Za Rudou do Poděbrad “.
Rozhodli jsme se sejít v Poděbradech a uctít společně památku našeho v loni zesnulého člena naší Moravie.
Je tedy sobota 6. dubna a sraz máme stanovený na třetí hodinu odpoledne před hřbitovem v Poděbradech.
Letošní zima byla extra dlouhá a ani začátek dubna nám více vzdáleným nedával možnost přijet na tuto akci na motorce. Teplota se pohybovala mezi 5 – 8 stupni.
Účast byla poměrně veliká, zaplnili jsme parkoviště před obřadní síní. Před třetí hodinou jsme vyzvedli ve zdejším květinářství objednaný smuteční věnec se kterým jsme se pak vydali směrem k hrobce. Po položení věnce a uctění památky minutou ticha jsme se vydali zpět na parkoviště k autům a následně jsme jeli asi 8 km za Poděbrady do obce Velký Osek, kde jsme měli zamluvený penzion.
Po ubytování jsme si členové a kandidáti odskočili do zamluveného salonku na naši schůzi, kde jsme si Jackem připili na Rudu a pak jsme čile debatovali a plánovali. Otázky a odpovědi nebraly konce a tak nás přerušila až teplá večeře na stole vedle v restauraci, kde seděli naše polovičky a příznivci Moravie.
Po večeři začali nosit do lokálu nějací mladíci hudební aparaturu. V osm hodin večer se z mladíků vyklubali členové pozvané kapely, která nám až do půlnoci hrála k tanci. Velice brzy se ukázalo, že to až tak k tanci nebude, protože to byli příznivci thrash metalu a celý večer se nesl v duchu kapely Metallica a spol.
Během celého večera bylo jídlo průběžně přinášeno v několika chodech v podobě tataráku s topinkami, různých uzených sýrů, závitků a omáček.
Ani hlasitá hudba v malé restauraci nezkazila náladu a atmosféru této akce a všichni se myslím si dobře bavili.

Viz. fotogalerie v „Galerii“

Stanley

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout