Kamarádi, jezdci a příznivci motocyklů Harley–Davidson

Chceme Vám touto cestou oznámit, že po 2 letech neoficiálního působení jsme dne 24. 11. 2006 na naší ustavující schůzi založili nový H-D Club s názvem Harley-Davidson Club Moravia (H‑DCM). V nejbližších dnech podáme žádost o registraci a posléze zašleme přihlášku do FH-DCE.

Působnost našeho klubu je v České republice a zejména na území Moravy, kde pořádáme množství klubových akcí a setkání, z nichž jako hlavní akce je již tradiční Wineland Rally poslední srpnový víkend. Sdružujeme prozatím 30 členů, kteří mají zájem o vše, co je spojeno s motocykly Harley-Davidson. Mottem klubu je: „Cesta je cíl“. Proto se budeme zaměřovat na účast na akcích po celém světě, pořádat exklusivní zájezdy do různých zemí světa, jako jednu z prvních akcí plánujeme 10-ti denní výlet do Daytony na přelomu února a března 2007.

Klub H‑DCM jsme založili za účelem:

– pořádání společných vyjížděk na motocyklech Harley-Davidson

– pořádání setkání majitelů motocyklů tovární značky Harley Davidson a to jak na klubové úrovni, tak i na národní a mezinárodní úrovni

– spolupráce se sdruženími, kluby a jinými organizacemi v České republice a v zahraničí s podobným zaměřením a předmětem činnosti

– vydávání vlastních tiskovin za účelem vzájemné informovanosti členů a propagace vlastní činnosti

Dovolujeme si Vám poslat toto oznámení společně s plánovanými akcemi a vyjížďkami H‑DCM v roce 2007. Na oplátku bychom Vás rádi požádali o sdělení Vámi pořádaných akcí, abychom mohli náš kalendář doplnit nebo případně upravit s ohledem na právě Vaše akce.

Přípravný výbor Harley-Davidson Club Moravia

přijmout všenastavitodmítnout