Mimořádná schůze výboru a mimořádná členská schůze H-DCM u příležitosti pohřbu člena klubu Romea Rudy Šouly 30. 3. 2012 v Poděbradech

Zápis č.3/12 z mimořádné schůze výboru a mimořádné členské schůze H‑DCM u příležitosti pohřbu člena klubu Romea Rudy Šouly 30.3.2012 v Poděbradech

Přítomni: prezident Zdenál Šoula, viceprezident&webmaster&secretary Viktor Šorf, treasurer&road&expedition manager Ivoš Bruža.

Dále byli přítomni členové klubu: Karlos Š., Vlasťák H., Hombré N., Goro P., Pepa V., Ruda Z., Diesel Zdeněk R.,Gernot F., Velkey Ivoš K.,Miki M., Čert Jarek Š.

Jedinou náplní schůze a jejím jediným bodem programu byla vzpomínka na zemřelého našeho kamaráda a zakládajícího člena klubu H-DC Moravia – Rudu Šoulu, řečeného Romeo.

První a nejobsažnější vzpomínkovou rozpravu dal prezident klubu Zdenál Šoula, který měl k Rudovi nejblíže jak z hlediska rodinného, jako velmi blízký příbuzný, tak z hlediska motorkářského, jako dlouholetý společný rider i spoluzakladatel klubu H-DC Moravia.

V dalším si Rudu připomenuli všichni dohromady a každý sám, každý měl co říct a pro každého se zdálo nemožné a nepochopitelné, že už tady není.

Všechna slova a věty, pronesené na této schůzi, ani její atmosféru a pocity přítomných nelze do zápisu zanést ….

V dalším se členové přesunuli do hlavního sálu, kde pokračovalo vzpomínkové setkání i s dalšími motorkáři – harleyáři z různých jiných klubů i solo riderů, kteří se přijeli z celé republiky s Rudou rozloučit.

A byl u toho i Jack, který byl kultovní značkou Rudy osobně i v jeho Bikers klubu v Poděbradech.
A protože ho bylo hodně, bylo toho rozloučení s Rudou také hodně, a určitě to Ruda tam z „Motorkářského nebe“dobře viděl.

Zapsal:Ivoš
Schválil:Zdená

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout