Rozšířená schůze výboru č.02/2020 dne 6.6.2020 na Havlově

            Schůze rozšířeného výboru Choceň 06. 06. 2020

Zápis č..2/20 z rozšířené schůze výboru H-DC Moravia

Přítomni:  Dlouhán, Ivoš, Polda, Stenley, Sejčrk, Mrož, Vinař, Dědek, Zdenál, Hombré, Karlos. prospekt: Gajda, Izzi, Tazzy, Marvan, Poník, Brčál,

1/  Všeobecné záležitosti – kontrola, nové body a úkoly:

2/  Termín schůze: RSV 03. 07. 2020 od 18,00 hod. na Havlově

3/  Kalendář: řešení bodů činností a akcí rok 2020

Každá akce v kalendáři bude mít odkaz na WWW. stránkách klubu

Vrbice: 17-19. 7. 2020 Sklípek stejné ceny, jako vloni (1 osoba 500kč na den). Záloha 1000kč na osobu. Kontaktní osoba Poník.

Alpy: informace o této akci poslal Ivoš e-mailem účastníkům. Náhradní program   bude ,, výlet po Česku“ trasa Vracov, Strakonice, Soběšín. |Organizátor Hombré ve spolupráci s Ivoškem.

40.let H-DC No.1: zrušeno

Hlavní sraz Soběšín: do příští schůze nahlásit ubytování, platí pro ty, kteří tak ještě neučinili, Gajda zajistil ubytování, Dlouhán rozeslal rozpis, další náležitosti v řešení. Garant: Gajda, Poník

35.let H-DC Riders of Poland: zrušeno.

50.let H-DC Wroclav: zrušeno.

Miky Ostrava: pro rok 2020 zrušeno.

Faker: zrušeno.

Euro Bike Fest Mušov-Pasohlávky: zatím platí náhradní termín.

PM 2020 Gran Canária: bude pouze call conference.

PM Hradec Králové 2023: v řešení.

Pro info: veškeré zrušené akce jsou z důvodu Coronaviru.

4/ Diskuze:

Zdenál vznesl návrh, aby v den schůze byl tak zvaný klubový den na Havlově. Polopenze by činila 400kč na osobu. Hlasování: pro-10, proti-0, zdržel-1.

Zdenál, v případě zájmu domluvil na 4.7.2020 prohlídku v muzeu Harley PUPu v Otrokovicích, kde je možnost si koupit i oběd.

Tyto informace by se měli publikovat na klubových WWW.stránkách H‑DCM. Informace o ubytování na Havlově je vždy potřeba nahlásit Zdenálovi a to nejpozději do středy před následující schůzí. Info pro Zdenála na termín 3.7.2020 zajistí Ivoš

Klubové trička a mikiny: proběhlo několik hlasování o různých motivech, jak by mělo klubové tričko vypadat. Z důvodu neodpovídající komunikaci prezident navrhl, aby každý člen připravil svůj návrh, jak by mělo klubové tričko vypadat. Výběr návrhu trvá několik let, proto by měl výbor  z předložených návrhů vybrat tu nejlepší variantu.

Sejček podal nový návrh vzhledu trička.

5/ Závěr: schůzi ukončil Dlouhán

Zapsal: secretary Polda

 

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout