Schůze výboru H-DC Moravia 14. 9. 2012

Zápis č.8/12 ze schůze výboru H-DC Moravia 14.9.2012 u příležitosti narozenin Rudy Záhory

Přítomni: prezident Zdenál Šoula, viceprezident&webmaster&secretary Viktor Šorf, treasurer&road&expedition manager Ivoš Bruža.

Účastnili se rovněž členové klubu, kteří byli přítomni.

A.Kontrola úkolů z předchozích jednání:

12.06.03 návrhy na ceremoniál přijímání kandidátů a členů klubu – úkol pro všechny členy klubu, zatím nikdo nic nenavrhl.
Úkol trvá.

B.Nové úkoly a body

12.08.01 Jarní Rally H‑DCM Ukrajina – po dobrých zkušenostech a zájmu o letošní klubovou Rally Banát navrhli Zdenál a Ivoš podobnou akci pro jaro 2013, a to Zakarpatskou Ukrajinu. Byl konkretizován termín 8. – 12.5.2013. Předběžný zájem je značný. Treasurer Ivoš zpracuje základní informace, itinerář a cenovou kalkulaci a pošle všem členům a jezdícím friendům. Současně bude požadovat úhradu zálohy na ubytování, které je třeba včas zajistit.

12.08.02 Super Rally 2013 Wroclaw – treasurer zjistí ubytovací možnosti vč. cenových relací a termínových řešení a rovněž zašle členům a jezdícím příznivcům. Většinová shoda byla na tom, že na SR stačí 2 noci, z pátku na sobotu a ze soboty na neděli.

12.08.03. Evropská Rally HOG Řím-Ostia 13.-16.6.2013 – je dáváno v této souvislosti na vědomí, ale zatím nikdo z klubu se tím nikdo nezabývá

Výbor H-DC Moravia přeje našemu kamarádovi a členovi Rudovi Záhorovi, zvanému Randorf,
všechno nej…, hlavně zdraví a mnoho šťastných kilometrů na H-D s námi, k jeho krásným 60tým narozeninám.

Zapsal: Ivoš Bruža, treasurer
Schválil: Zdenál Šoula, prezident

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout