Schůze výboru H-DC Moravia 18. 8. 2012

Zápis č.6/12 ze schůze výboru H-DC Moravia 18.8.2012
u příležitosti narozenin Viktora Š. a Čerta Jarka Š.

Přítomni: prezident Zdenál Šoula, viceprezident&webmaster&secretary Viktor Šorf, treasurer&road&expedition manager Ivoš Bruža.

Účastnili se rovněž členové klubu, kteří byli přítomni.

A.Kontrola úkolů z předchozích jednání:

12.05.05 Hlavní letní klubová akce Havlov 24.-26.8.2012 – prezident informoval o organizačních a cenových záležitostech akce a požadoval hlavně odpovědnost za závazné přihlášení a následnou účast, především z důvodu nákupu potravin.
V průběhu akce budou pořádány
– 2 akce sportovního charakteru (lanová dráha a turnaj v nohejbale) – organizačně řídí Zdenál
– vyjížďka na hrad Perštejn a na Vírskou přehradu – jako road captain řídí Ivoš
– večer kapela
Příspěvek klubu na akci bude v souladu a v rámci rozpočtu a pravidel.

B.Nové úkoly a body:

12.06.01 návrh na kandidáta na členství Pavla Gabriela – návrh předložil prezident, jmenovaný je aktivní rider, účastní se akcí klubu, za frienda byl výborem přijat 15.1.2011, garantem mu byli Zdeněk Rohlíček a Ruda Šoula. Pro žádost za kandidáta požádal o garanci Karlose Štarmana a Ivoše Bružu, oba mu ji dali.
Po krátké diskuzi byl Pavel Gabriel přijat za kandidáta na členství v klubu.
Hlasování: 3/0/0
Slavnostní ceremonie bude provedena na akci Santa Claus Party v prosinci.

12.06.02 návrh na kandidáta na členství Petra Hudlíka jun. – návrh předložil treasurer Ivoš B., jmenovaný se podílí na činnosti a akcích klubu a je častým jezdcem při Rally, pořádaných klubem. Za fronda byl přijat 30.4.2011. Garanty jsou Ivoš, treasurer, a Čert Jarek Šlosek. Po krátké diskuzi byl Petr Hudlík jun. přijat za kandidáta na členství v klubu.
Hlasování: 3/0/0.
Slavnostní ceremoniál se uskuteční na Santa Claus Party v prosinci t.r.

12.06.03 návrhy na ceremoniál přijímání kandidátů a členů klubu – prezident vyzval všechny členy klubu, aby přišli s jakýmikoliv návrhy na způsob přijímání těchto nových kandidátů či členů s cílem vytvořit tím závazný způsob, postup – a to jak pro novice, tak pro představitele klubu.

12.06.04 Další schůze + narozeniny Rudy Záhory – další společné schůze výboru a členů H‑DCM se uskuteční v rámci hlavní letní klubové akce na Havlově 25.-8.2012 a v měsíci září 14.9.2012. Při této schůzi proběhne také oslava významných kulatých narozenin našeho Rudynka Záhoru (60). Ten všechny srdečně zve, a místo a další organizační náležitosti upřesní a dá včas vědět.

Zapsal: Ivoš Bruža, treasurer
Schválil: Zdenál Šoula, prezident

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout