Výborová schůze H-DC Moravia 11.12.2010 – zápis

Zápisč.10/10 ze schůze výboru H-D Club Moravia dne 11.12.2010
v Poděbradech

Přítomni: Zdenál Š., Viktor Š., Carlos Š., Miki M., Ivoš B.

10.10.01 Santa Claus Party: Jako dárek- pozornost dostanou na Santa Claus
od Zdenála Š. membři – peněžeku H-D s krokodýlem
od Zdenála Š. membři – tričko červené s kapsičkou
od Martiny Grosssové membři – výšivku lebkouna klubu na červené tričko
od Ivoše B. všichni membři i friendi – žluté tričko vč. výšivky lebkouna
od klubu všichni membři i friendi – nástěnný kalendář klubu pro r. 2011

10.10.02 výroční členská schůze: bude 15.1.2011 v Brně v hotelu Amphone na tř.kpt.Jaroše 29,v 17,00 hod.
Od 15,00 hod bude schůze výboru. Výbor rozhodl, že budou objednány dvoulůžkové pokoje a‘ 545,- Kč/osoba vč. snídaně, ubytování si každý zaplatí sám. Výbor souhlasil s tím, aby klub uhradil na VČS členům večeři za cca 200,- Kč. Závazně ze přihlásilo 14 členů mimobrněnských, dva členové (Šoula jun. A Kryštof R.) jsou omluveni (v zahraničí).

10.10.03 1. míle: Ivoš B. a Zdenál Š. podali vstupní informaci k 1.míli. Bylo jednáno o 2 místech ubytování na brněnské přehradě – lacinější varianta za 500,- Kč včetně večeře, a druhá za 630,- Kč včetně večeře, kde je však současně program „Čarodějnic“. Bylo rozhodnuto přijmout dražší variantu, tuto Zdenál Š. v pondělí závazně potvrdí.
Další informace o přípravě a programu bude podána v termínu leden-únor 2011. Garant: Ivoš B.

10.10.04 hlavní sraz Dyjákovice: byla vedena obšírná diskuze o organizaci hlavního srazu, o místě, termínu, hudbě apod. Bylo konstatováno, že místo a termín byli závazně stanoveny a zveřejněny, což se týká všech hlavních akcí klubu. Všichni membři měli možnost se k tomu v říjnu po poslední míli vyjádřit a projevit iniciativu – k čemuž byli sekretářem vyzvání všichni jednotlivě e-mailem a mobilem. Nikdo se vůbec nevyjádřil ani nepřipomínkoval , mimo Ivoše Kadlece, který přišel s iniciativou Rally HOGu v Biogradu, což bylo přijato a organizováno. O ostatních souvislostech na akcích – hlavně na hlavním srazu – tj.hudba, sezení, párty stan velký aj. bude dále vedena diskuze se všemi membry na VČS.
Viktor Š. oznámil, že dá na hlavní sraz sponzorský dar 50.000,- Kč na kapely, ale s tím, že chce mít rozhodující slovo při výběru kapel i organizaci (umístění) kapel na vlastní akci.

10.10.05 různé:
– byla vedena opět diskuze o čekatelství Leony Fialové. Vzhledem k různým informacím k tomu od Zdenála Š. a od Viktora Š. a Ivoše B. bylo dohodnuto, že prezident s ní promluví aktuálně znovu.
– Viktor Š. podal informaci, že ho oslovil Ruda Záhora se žádostí o čekatelství členství klubu. Výbor se tím bude zabývat na příští výborové schůzi 15.1.2011.
– Bere se na vědomí oprava tiskové chyby v minulém zápise a to, že Gejza Jakoubek má zaplaceny přísvěvky za rok 2010 (nikoliv za r.2011) a friendem je Zajíčková Zita (nikoliv Dita).

Zapsal: Ivoš Bruža, sekretář
Schválil: Zdenál Šoula, prezident

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout