Zápis z výborové schůze H-DC Moravia 15.3. 2008

Datum: 15. 3. 2008
Místo: Prachatice

Slova se ujal president klubu Zdeněk Šoula; přivítal členy, příznivce i hosty a zahájil schůzi.

1. Plán akcí
V zájmu co nejlepšího zorganizování akcí byli všichni členové i příznivci požádáni o vyplnění formuláře, kterých akcí se chtějí zúčastnit.

2. Účast na akcích
– Super rally Dánsko – diskuse o důležitosti účasti na této akci

– Moravský Krumlov – oslovili nás pořadatelé slavností města Moravský Krumlov s prosbou,
zda bychom přijeli a předvedli motorky na místním náměstí. Vlastík Hrdina se nabídl, že se o vyjížďku na tuto akci postará.

3. Hlavní sraz klubu – Riviéra
– shodou náhod se ve dnech našeho hlavního srazu na Riviéře jako každoročně v Brně na Masarykově okruhu koná Mistrovství světa Superbike.

– diskuse o navrhovaném plánu vyjížďky – půjde cca o půlhodinovou trasu centrem města Brna. Vyjížďka bude končit na Mendlově náměstí u pivovaru, kde nás bude čekat oběd, k poslechu budou hrát Los Brňos v čele s Radkem Rettegim.

– zajištění hudebního a kulturního programu po oba dva dny srazu se ujal Více-president Viktor Šorf. Svou účast v programu ještě před skončením schůze přislíbil Gejza Jakoubek i skupina Co dům dal v čele s Tomášem Jedličkou.

– všichni členové, čekatelé a příznivci H‑DCM byli vyzváni, aby se aktivně podíleli na shánění sponzorů a partnerů pro zajištění akce. Dále se od všech členů, čekatelů a příznivců očekává zapojení do organizace akce. Hesla: „Víc hlav víc ví“ a „Každá ruka dobrá“

– v brzké době bude na našich internetových stránkách uveden seznam (odkazy) na všechny ubytovací zařízení v okolí Riviéry. Všem byla opět doporučena včasná rezervace ubytování s ohledem na akci na Masarykově okruhu.

4. Barvy
– výborem byly definitivně schváleny nové barvy s tím, že již předem byly odsouhlaseny Federací (FH – DCE) a MC.

5. Itálie
Viktor Šorf navrhl náhradní řešení za akci v Srbsku a tou je akce v Itálii. Termín akce bude upřesněn v závislosti na možnostech zajištění pobytu v Itálii.

6. 1. míle – Litomyšl
Karel Štarman – podal upřesňující informace ohledně 1.Míle H‑DCM, která se uskuteční v Litomyšli – Milovy, 26.4.-27.4.2008
– dopodrobna popsal, co všechno je v ceně poplatku (dvě večeře, snídaně a ubytování)
– oznámil, že zahájení srazu se uskuteční mezi 10:00 – 13:00 na náměstí v Litomyšli, před restaurací ,,U Slunce“
– Vlastík Hrdina, který má na starosti ubytování na 1.Míli, upozornil všechny členy na omezenou kapacitu ubytovacích prostor a doporučil včasnou rezervaci.

-zbylé informace naleznete na stránkách klubu

7. Zahájení sezóny v Poděbradech
– H‑DCM nabídl pomoc H-DCPraha s organizací Zahájení motosezóny v Poděbradech. Ujal se toho Ruda Šoula společně se Zdeňkem Rohlíčkem.

– MC Pitbulls, který nás navštívil na loňské Wineland rally, nás pozval na oslavu jejich osmiletého výročí. Akce se koná v Brandýse nad Labem. Všechny ostatní informace budou na stránkách H‑DCM v sekci Hot info.

8. Výzva k dodání fotografií
– fotografie na klubovou kartu
– fotografie z akcí pro uveřejnění na web
. fotografie na úvodní stránku – měnící se jezdec (foto celé postavy člena, popř. příznivce na motorce)

9. Členské příspěvky
Byli vyvání všichni, kdo ještě nezaplatili členský příspěvek, aby tak učinili nejpozději na 1.Míli v Litomyšli tedy, do 27.4.2008.

10. Výborem byl schválen nákup účetního programu v hodnotě 3000Kč

11. Závěr
Zdeněk Šoula poděkoval přítomným za účast a konstruktivní jednání.

V Prachaticích dne 15.3.2008

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout