Zápis ze schůze výboru klubu dne 27. a 28. 11. 2009

Datum: 27. 11. a 28. 11. 2009
Místo: Brno a Poděbrady
Zapsal: Ivo Bruža
Zápis schválil: Zdeněk Šoula sen. – prezident

Účastni: Zdeněk Šoula – Prezident, Viktor Šorf – Vicepresident, Radek Kryštof – Secretary, Ivo Bruža – Treasurer, Karel Štarman – Road Captain, Miloš Moskva – Road Captain

Předmětem jednání výboru bylo dořešení konfliktu a jednání člena klubu Vasila Fedorka na akci klubu 21.8.2009 na Havlově.

Výbor reflektuje:
– rozhodnutí mimořádné členské schůze 3.10.2009 v Dobronicích u Bechyně, která neschválila návrh některých členů klubu na ukončení členství Vasila Fedorka z klubu
– fakt, že jednání Vasila Fedorka je v principu nepřijatelné a výbor považuje za nezbytné záležitost uzavřít tak, aby výbor dal jednoznačně na vědomí, že takové jednání nepovažuje za normu chování a nebude ho tolerovat.

Výbor klubu H‑DCM přijal jednomyslně usnesení a rozhodl, že:

Člen klubu Vasil Fedorko má zákaz nosit barvy klubu H-DC Moravia do doby než se omluví členu klubu Milanovi Novákovi, ale nejméně po dobu 1 roku ode dne zveřejnění tohoto rozhodnutí na klubovém www portálu, t.j. od 1.12.2009.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout