22. Biker Fest

22. Biker Fest

5. 6. 2008 - 8. 6. 2008|Osoppo, Itálie
www.bikerfest.com

200 hodin do 22. Biker festu!
Nejsenzačnější rally v Evropě
OČEKÁVÁME TĚ od 5. do 8. června 2008 v Osoppu (Udine – Itálie)
Blíží se začátek 22. Biker Festu, nejdůležitější italské rally, která se letos koná v Osoppu (Udine – North East Italy)! Od 5. do 8. června 2008 očekáváme spoustu bikerů z celé Evropy, ale dokonce i z ruska, Ukrajiny, Kanady, Spojených států a Austálie.

Nepromeškejte mezinárodní vzrušující show a výstavy: kaskadéři, ohňové show, závodní auta, zábavné hry a další. Hudba bude jako vždy tím nejdůležitějším znakem události – budou se konat úchvatné koncerty.

Můžete také obdivovat nové kreace těch nejlepších mezinárodních stavitelů motorek v Bike Show, která každý rok nabízí bohaté ocenění: 3 letenky na Daytona Bike Week 2009 (USA) a další důležité ceny.

Na 22. Biker Festu také budou dva důležité týmy, a to: Honda Italia a Moto Morini, které budou nabízet demo-jízdy na svých nových modelech motorek. Akce se také zúčastní Boss Hoss Italy, který předvede svoje silné motorky s motorem V8.

Pokud byste rádi poznali region Friuli Venezia Giulia, společnost Terre di Moto (www.terredimoto.it) pořádá zajímavé turistické okruhy s průvodcem. Navštivte také www.turismo.fvg.it

V neděli 8. června se koná 13. US Car Reunion, důležité setkání US aut s výstavou a závody.

Pro další informace, detailní program, tiskové zprávy, mapy a další navštivte web stránky www.bikerfest.com (dostupné jsou anglická i německá verze).

Připomínáme, že vstupenka stojí pouze 20 EUR na 4 dny mezinárodních představení a parkování a kampování je zdarma!

Pokud máte zájem, pošlete prosím tuto zprávu Vašim přátelům a umístěte to na svoji domovskou web stránku. Díky!

Biker Fest tým

Ass. Custombiker – Via Ciro di Pers 38 – 33030 – Majano – Udine – Italy
Tel. + 39.(0)432.948570 – Fax + 39.(0)432.948606 – info@bikerfest.it – www.bikerfest.com

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout