35 let H-DC De

35 let H-DC De

13. 6. 2008 - 15. 6. 2008|Seepark in Kirchheim, Německo
www.see-park-kirchheim.com

Oslava 35. výročí Harley Davidson Club Německo
13 – 15. června 2008 v 36275 Krichheim, Seepark

Seepark je rekreační park kolem malého jezera s pláží. Ubytování jsme se snažili zajistit různorodé – ze všech cenových úrovní. Nabízíme proto možnost ubytování ve stanech v kampu velmi blízko konání akce. Kamp je velmi dobře vybaven (teplé sprchy), cena je 9,50 EUR za noc za stanové místo. Přímo v areálu parku je možnost pronájmu letních chat se třemi dvoulůžkovými pokoji (40,00 EUR na dvě noci za osobu (6 místná), nebo 37,00 EUR za dvě noci za osobu (8 místná)). Pokud upřednostňujete nocování v hotelu, je k dispozici Seepark hotel (jednolůžkový pokoj 67,50 EUR/noc, dvoulůžkový pokoj 85,00 EUR/noc). Rezervace ubytovacích kapacit je vyhrazena pouze našemu klubu, proto prosíme o Vaše včasné přihlášení na akci.

Chystáme pro Vás samozřejmě báječný program. V pátek po společné večeři, která je v ceně přihlášky, večer s DJ a možností tance. V sobotu po bohaté snídani (zahrnuta v ceně přihlášky) a krátkém setkání s VIP města plánujeme projížďku na našich Harlejích. Po krátkém obědě se vrátíme zpět do Seeparku, kde je nachystán program s překvapením.
Večer se opět v plážovém klubu setkáme na společné večeři (zahrnuta v ceně přihlášky), následovat bude živá kapela, tanec, zábava – tolik kolik chcete nebo snesete.

V neděli po snídani (zahrnuta v ceně přihlášky) je individuální odjezd domů.

Vzhledem k tomu, že jsme s bohem počasí už domluvili krásno a slunečno, nepřijímají se omluvy typu. „mohlo by pršet.“

Harleyluja!!!

Leif

Pozn. Cena přihlášky je 55,00 EUR za osobu.

archivní fotografie naleznete na externím webu

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout