Hlavní sraz H-DC Moravia 2016 - 10.výročí založení klubu

Hlavní sraz H-DC Moravia 2016 – 10.výročí založení klubu
akce našeho klubu

26. 8. 2016 - 28. 8. 2016|Havlov, Česká republika
www.10th-anniversary.cz

Reportáž z akce

Dlouho plánovaná oslava 10.výročí založení H-DC Moravia ve spojení s hlavním srazem se pro nás členy začala odvíjet už ve čtvrtek odpoledne finálními přípravami akce. Při této velice potřebné činnosti jsme ještě stihli gratulaci a předání stylového daru – 55 litrů benzínu v klasických plechových kanystrech – Dieslovi, k jeho 55. polokulatinám.

Páteční dopoledne pokračovalo ve finiši příprav na příjezd pozvaných hostů, což se zdařilo a odpoledne se začali,za krásného počasí, sjíždět přátelé z Čech i zahraničí na svých Harleyích. Po uvítání na bráně a ubytování se všichni zapojovali do oslavy za doprovodu rockové hudby.

Sobota začala dopoledním „klidem“ a přípravou na vyjíždku s cílem na nedalekém hradě Perštejn, kde byla možnost oběda ve stylové restauraci a prohlídky areálu. Vyjížďka proběhla za nádherného počasí, bez jakýchkoli komplikací a ke spokojenosti všech zúčastněných jezdců. Kdo nejel mohl využít sportovních a relaxačních možností, které areál na Havlově nabízí, např. wellness centrum, lanovou dráhu, nohejbal atd… Odpoledne probíhaly gratulace k výročí založení našeho klubu od zástupců českých i zahraničních klubů, za což všem ještě jednou děkujeme.

Rocková kapela Doga si našla chvilku ve svém nabitém programu a zahrála alespoň několik hitů, za aplausu celého publika… Skvělým překvapením bylo vystoupení Báry Basikové, za což patří velký dík Zdenálovi. Následoval večerní program za účasti dalších rockových kapel, včetně „závěrečných“ ZZ TOP revival…zábava „jela“ až do ranních hodin…

Neděle proběhla klasicky, po krátkém odpočinku se zúčastnění, doufejme, že spokojení účastníci rozjeli do svých domovů.

Oslava 10.výročí založení H-DC Moravia proběhla důstojně a na solidní úrovni, za což chci ještě jednou poděkovat všem, nejvíce hlavnímu organizátorovi a garantu celé akce – Dlouháne DÍKY !

foto Stanley+Ivoš

Rocker

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout