Jarní míle H-DC Moravia Harley-Pub

Jarní míle H-DC Moravia Harley-Pub
akce našeho klubu

7. 5. 2016 - 8. 5. 2016|Otrokovice, Česká republika

Naši jarní míli spojujeme s testováním nově otevřeného Harley
Pubu v Otrokovicích.
Sraz 12 – 13 hod. v restauraci Stará pošta na staré císařské silnici do Olomouce (dnes č.430)3 km před Rousínovem (N 49°11.14‘, E 16°49.55‘). Výjezd z D1 od Prahy přes Rohlenku, od Ostravy sjezd 210-Rousínov. Na místě prohlídka malého musea Bitvy u Slavkova a oběd – www.staraposta.cz.
Ve 14 hod. vyjížďka do Buchlovských hor se zastávkou u hradu Buchlov – www.hrad-buchlov.cz.
Konečný cíl HARLEY PUB v Otrokovicích, prohlídka musea Harley Davidsonů (zřejmě největší ve střední Evropě) a společné posezení hlavně u piva z vlastního pivovaru – www.harleypub.com.

Ubytování : bez otálení kdo se s garancí ozve do čtvrtka 28.4.2016 na ibruza@gmail.com jsou nějaká místa k ubytování v bezprostřední blízkosti Harley Pubu různé kvality a cen od 270,- do 700,- Kč na osobu. Další možností je Orea Hotel Atrium, vzdálený cca 1,2 km od H.Pub, za 759,- Kč za 2L pokoj vč snidaně – toto si každý zajistí sám, zatím mají volno.
Parkování motorek ve všech případech v uzavřenem nádvoří H.Pub, rovněž při ubytování bez snídaně možno snídat společně v H.Pub za 90,- Kč.

Zveme všechny jezdce H-D, naše přátele a příznivce! photographer: Stanley

Reportáž z akce

Klubová Jarní míle se tento rok odehrávala v novém areálu Harley-Pub v Otrokovicích k plné spokojenosti všech zúčastněných…

…Více nemohu popsat,protože jsem na této akci nemohl být…v tomto termínu jsem jel celou Route 66 a dále až do San Francisca,

o čemž bych naopak mohl napsat knihu,ale tím nechci nikoho unavovat,takže z obou akcí snad něco napoví fotogalerie…

viz.: foto
Rocker

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout