Nikolčice -  Custom Show 2008

Nikolčice – Custom Show 2008

1. 8. 2008 - 3. 8. 2008|Česká republika
www.customshow.cz

Výstava MOTONÁLET Custom Show 2008 bude, stejně jako v loňském ročníku, probíhat na jednom z největších motocyklových srazů MOTONÁLET 2008, který pořádá motocyklový klub ENOLA GAY MC HIGHLANDS v Nikolčicích, v termínu :
1.–3.srpna 2008.

Soutěžní výstava MOTONÁLET Custom Show 2008 je již druhý ročník úzce specializovanou akcí na motocyklové stavby a přestavby.

MOTONÁLET Custom Show je částí motocyklového srazu MOTONÁLET 2008, pořádaný klubem ENOLA GAY MC HIGHLANDS za podpory Českých motocyklových novin.
Cílem druhého ročníku je nejen představit české stavitele motocyklů, upravovatele, výrobce a prodejce doplňků a jejich díla české veřejnosti,ale také ukázat Evropě a světu, že kolem custombiků v České republice je pěkně rušno a že práce a výtvory českých firem jsou naprosto srovnatelné se světovou resp. Evropskou customizérskou špičkou.

Výstava bude mít dvě části :

prezentační stánky firem

soutěžní Bike show
Soutěž custombiků bude vypsána v 5 kategoriích (viz. Podmínky soutěže) a přihlásit se do ní může prakticky každý. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v sobotu v 18 hod.

Vstupné na výstavu MOTONÁLET Custom Show 2008 platí i na sraz Motonálet 2008 !

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout