SANTACLAUS PARTY a výroční členská schůze

SANTACLAUS PARTY a výroční členská schůze
akce našeho klubu

15. 12. 2007 - 15. 12. 2007|Česká republika

Reportáž z akce

Za oknem saloonu bílé svinstvo se víří,
uvnitř kouř z cigaret vůkol se šíří.
Do sklenky Jacka vlej a do rumu čaj,
holky ať svlíknou se a ty hudbo hraj!
Santa nám nadělí železný prdele,
na nich v sedle hariků rajzovat vesele
a hlavně bez nehod všech zemí roady,
s náladou vrátit se do rodný hroudy,
po ceste s frendy sraz, z whisky úsměv na rty,
za rok si to povíme na Santaclaus party,
vždy s plným fuellem, hezkou koc vem,
ŠŤASTNÉ A VESELÉ H‑DCM!!!

…tak po poetické předmluvě přijde už méně poetická omluva…trošku výmluva (?!?) a to za opožděné memoáry z důvodú nemoci, hodně práce a tak různě..prostě jsem brzda.

Těsně před dramatickým hašením vánočního stromečku , páčení uvízlé kosti z hltanu pradědečka a celkovém povinném štědrovečerním sekání latiny (žádný Jack, děvky, drogy a rokenrol) jsme se sešli k už tradičnímu nadělování (ze kterého se po patnáctém panáku občas vyvine pěkné nadělení) v saloonu jihomoravských Dyjákovic. Z blízka i zdáli přiharcovali sněhem a ledem všichni více či méně známí fanoušci naší oblíbené značky motobiků, aby se před oním povinným mravnostním terorem ještě jaksepatří vyblbli.

Každopádně aby se ono blbnutí tvářilo alespoň na první pohled důstojně (a aby sa chlapi měli doma na co vymluvit) trošku jsme si ze startu zaschůzovali, zhodnotili sezonu, vzájemně se pochválili za věrné služby a vzorovou re..prase..ntaci , zpranýřovali povstalce, zvolili si nový výbor i rozšířili členskou základnu, trochu všecko a všecky zdrbli, každopádně na úvod paráda, z každého stolu se na nás smály čerstvě nabité tekuté členské příspěvky, které jsme se jali ihned aktivně trestat…

Do saloonu se už chvíli po skončení schůze začala tlačit další žíznivá vlna uprchlíků od domácích krbů a „NANAPOCHVÍ (nakůpim na poslední chvílu – volně přelozeno)“, něco na tom bude – „ co tě tlačí, přelej Jackem“, o vánočním stresíku to nepochybně platí, u těsných riflí po zimním KOPRU(netřeba překládat, ne) bohužel ne…škodáááá…no už aby roztálo..

A co dáááál? K už klasické likvidaci místního arzenálu lihovin nám békali Paroháči, střídající se s klubovým musicmanem Tomášem Jedličkou, který nám opět předvedl své nezničitelné hlasivky a zatímco my k ránu už padali na šmelc pod stoly jak hrušky, on nám k tomu zvesela halekal až do bůhvíkdy…

O to, aby to naše H-D vánoční nadělení vskutku nesmrdělo jen tím wizourem ale trošku i vánoční atmosférou se vzorně postarala partička z Litomyšle, vyběhnuvší mezi nás ve slušivých Santa oblečcích z vlastní dílny a obdařivší nás H-Dsanta čepicema (viz. fotodokumentace), za to jim tleskáme, to se vám povedlo..Později je napodobily švarné svlékatelky, které nám pro změnu ukázaly, jak z takových oblečků co nejrychleji ven a co pod nimi nejlépe nosit…

Rozhodně nesmím opomenout pravidelnou s..exkurzi v Moulin Rouge, která dle H-D etikety je již zažitou povinností, většinou okolo půlnoci padne věta „no co by si holky pomyslely, kdybych se tam ani neukázal“…no co na to říct??!! A tak něco po před jednou odjíždí kyvadlo plné ukázněných gentlemanů dostát svým morálním…popř.orálním ..povinnostem..
Hodiny odtikávaj a opilé oko už na ně sotva vidí, ještě posledního panáka a spááát..

Ráno se scházíme ke kafi a jiným vyprošťovákům, ještě jednou si popřejem klidné svátky a hlavně aby ten drak co vlečem na zádech slezl alespoň do nového roku… A Jack?? Toho už nikdýýýýýýý…..nebo tak určitě minimálně do pozejtří ani vidět!!!
Tak ještě jednou ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!! 

Vaše Kačkač

archivní fotografie naleznete na externím webu

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout