Zahájení motosezóny

Zahájení motosezóny

5. 4. 2008|Poděbrady, Česká republika
www.hdcpraha.cz

ZAHÁJENÍ MOTOSEZONY – Jízda Praha-Poděbrady HDC Praha, HOG Ch. Praha, H-D Prague – Poděbrady – LÁZEŇSKÁ KOLONÁDA – !!! POZOR, letos došlo ke změnám – Přečtěte si pozvánku !!! (5.4.2008)

Reportáž z akce

Sezona 2008 je zahájena !!!! V sobotu 5. dubna jsme jízdou Praha – Poděbrady zahájili oficiálně motocyklovou sezonu 2008. Letos již po desáté a poprvé na lázeňské kolonádě. Přes velké obavy – jak z naší tak i ze strany města Poděbrady – se jubilejní desátá jízda povedla. Společnými silami Praha Chapteru a Harley Davidson Clubu Praha se podařilo zajistit poměrně hladký průběh příjezdu na kolonádu a hlavně parkování ostatních motorkářů před dojezdem hlavní kolony z Prahy. Na naše miláčky se přišlo podívat více jak šest tisíc diváků a opět jsme pokořili rekord v počtu motorek. Letos jsem specialní metodou napočítal na kolonádě a v blízkém okolí 1 360 mašin.Vezmeme-li v úvahu to, že motorky zaplnily i další ulice v Poděbradech – dá se počet všech odhadovat na dva tisíce !!! Děkujeme všem, co se na této akci podíleli. Zvláštní dík patří panu starostovi Ing. Josefu Durčanskému a hejtmanu Petru Bendlovi, který také jízdu na svém motocyklu absolvoval. To hlavní jsem se ale dozvěděl po sedmnácté hodině. Podle informací z Policie ČR se v okolí Poděbrad nestala žádná nehoda.Díky známostem dealera H-D Praha bylo také krásné počasí. Káďa.

archivní fotografie naleznete na externím webu

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout